(067) 191 31 76
kievsoundschool@gmail.com
02090, Україна, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, Бізнес-центр "Прага"
Мелодія - це думка, це рух, це душа музичного твору.
Д. Шостакович
 
 

Pro Tools

Офіційний сайт www.avid.com

Pro Tools – це програма з більш, ніж десятирічною історією. Вона де-факто є стандартом цифрової звукозаписувальної індустрії. На даний момент це одна з передових програм для звукозапису. В ProTools працюють як величезні студії зі світовими іменами, так і музиканти в домашніх умовах. Програма користується величезною популярністю, тому що в ній можна робити все - від аранжування до мастерингу.
Pro Tools (програмний продукт компанії AVID).
Компанія AVID  - це революціонер в сфері мультимедіа. Безліч нагород Оскар, Еммі і Греммі багато про що говорять. Зокрема про те, що продукти даної компанії створені професіоналами для професіоналів.

Не так давно AVID випустив 9-те покоління програмного комплексу Pro Tools. Нововведення, прийняті провідними фахівцями та маркетологами компанії, дозволили зайняти ще більш широкі позиції на медіа-ринку. Основними особливостями даної версії є наступні:
- програма більше не ділиться на декілька версій, як це було раніше (LE / M-Powered / HD). Тепер це одна програма що працює як на Mac, так і на PC. Користувач сам обирає, який тип ліцензії йому більше підходить.
- дев'ята версія більше не вимагає дорогого заліза для роботи. Крім того, Pro Tools 9 може використовувати будь-яке залізо, що підтримує Core Audio на Mac, або ASIO на PC.
- додана функція компенсації затримки сигналу і процесів обробки - Automatic Delay Compensation - тепер і в «нейтівному» варіанті.
Таким чином, програма стала більш доступною звичайним користувачам і, при цьому, знову отримала схвалення масштабних студій.
Якщо Ваша мета працювати на професійній студії звукозапису і Вашої мрією є робота зі звуком для кіно, комп'ютерних ігор і виконавцями першої величини, то ця програма саме для Вас.
Kiev Sound School пропонує кілька курсів з вивчення роботи в Pro Tools: базовий, середній і просунутий.
Вiдповiдно до початкового рівня знання програми, Ви можете вибрати відповідний курс.
Якщо ж Ви не знайомі з Pro Tools, але, все ж, хотіли б освоїти цю програму - підійде базовий курс. Він розрахований на людей, які бажають отримати базові знання з функціоналу і роботі Pro Tools. Основою є офіційний навчальний курс AVID Pro Tools 101
У випадку якщо Ви володієте початковими знаннями, можете вибрати більш складний курс.
Навчання відбувається за програмою курсу AVID Pro Tools 110.
Для максимального занурення в процес роботи передбачені курси 201 і 210


З повагою
KievSoundSchool


Пройти обучение в Kiev Sound School ✓