(067) 191 31 76
kievsoundschool@gmail.com
02090, Україна, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, Бізнес-центр "Прага"
Мелодія - це думка, це рух, це душа музичного твору.
Д. Шостакович
 
 

Припустимо, Ви бажаєте навчитися втілювати в життя свої творчі та музичні ідеї. Але, на жаль, цьому заважає цілий ряд причин.

Немає часу? Живете в іншому місті? А може навіть в іншій країні?

Це не проблема!

Навчальний центр KIEVSOUNDSCHOOL готовий надати можливість дистанційного навчання для всіх бажаючих. Враховуючи специфіку предметів навчання, в on-line режим будуть входити покищо не всі курси. На початковому етапі запуску даного сервісу Вам будуть доступні Cubase 101, Pro Tools 101, Ableton Jump-In! та Cubase Special.

Навчання буде вестися безпосередньо з двосторонньою взаємодією з програмою, встановленою на робочій машині учня (!) Таким чином, це буде дійсно "інтерактивний" режим навчання.

 

 

KievSoundSchool on-line

 

 

Навчання через інтернет отримало масове поширення по всьому світу. Практика зазначила, що в багатьох випадках такі заняття є більш ефективними, ніж традиційні - деннi  форми навчання в класі.
KievSoundSchool цінує Ваш час і пропонує Вам онлайн курси з вивчення роботи в програмних редакторах ProTools, Cubase, Ableton*

Так само проводиться навчання композиції, аранжуванню та студійній звукорежисурі.
Переваги занять on-line:
-          вам не потрібно приїжджати на заняття до нас в школу, якщо Ви перебуваєте в іншому місті / країні
-          навчання у звичній Вам обстановці 
-          врахування особливостей мислення учня і корекція програми навчання. Вся увага сконцентрована тільки на Вас.
-          час занять і дні підбираються індивідуально
-          можливість займатися з тією частотою, яка Вам комфортна (1-5 разів на тиждень)
-          ви отримуєте ті ж знання та матеріали, що й на уроках денної форми навчання у навчальному класі


Для початку занять Вам необхідно мати:
-          комп'ютер (з веб-камерою** та мікрофоном***)
-          стійкий інтернет канал

         програма TeamViewer http://www.teamviewer.com/ru/index.aspx?cdsplit=C
-          встановлений Skype
-          встановлена ​​програма, в якій Ви бажаєте навчитися працювати (якщо вона не встановлена, ​​ментор допоможе це зробити онлайн)

 

Як проходить урок:
У призначений розкладом час Ви приймаєте дзвінок у Скайп від KSS - оператора. Ваш комп'ютер повинен бути підготовлений до роботи (більш докладні інструкції Ви отримуєте заздалегідь поштою. Процес навчання починається лише після того, як Ваш комп'ютер буде підготовлений до роботи.)
Потім Ваш комп'ютер підключається до VPN-клієнта, після чого Ви і Ваш ментор можете одночасно користуватися однією системою. Координація дій здійснюється через Skype в голосовому режимі. ****

Результати практичних завдань поміщуються в спеціально створену папку, звідки вони закачуються ментором для перевірки.

У розкладі курсу є ключові фази, для більш поглибленого вивчення яких KievSoundSchool розробляє і висилає учням інформаційні документи у форматі PDF. Для їхнього огляду доступний безкоштовний Adobe PDF reader за посиланням http://get.adobe.com/reader/

 

Замовлення та оплата:

  1. Ви обираєте Ваш курс та зв'язуєтеся з адміністратором KievSoundSchool за допомогою електронної пошти. У темі листа прохання вказувати "KSS on-line" (це необхідно для автоматичного сортування листів)

Так само в листі необхідно заздалегідь вказати конфігурацію Вашого комп'ютера із зазначенням операційної системи (версія, мова, розрядність) і модель звукової карти (якщо є). Ця інформація допоможе коректно підготувати Ваш комп'ютер до процесу навчання і уникнути прикрих помилок, які відбирають Ваш особистий час.

  1. Формується розклад Ваших занять та вартість (можлива модифікація курсу під специфічні запити учня).
  2. Проводиться оплата (готівковий або безготівковий розрахунок).
  3. За фактом підтвердження оплати учень отримує інструкції з підготовки робочого місця (! Час на підготовку розраховано виходячи з середніх можливостей звичайного користувача і становить максимум 2 дні від моменту пересилання інструкцій.)

Якщо оплата проводиться за безготівковим розрахунком, звернiться по реквізити до адміністратора.

Будь ласка, повідомляйте про те, що був здійснений переказ.

За фактом підтвердження переказу Ви приступаєте до занять. Для синхронізації занять KievSoundSchool використовує систему GoogleDocsCalendar в якій формується розклад кожного учня чи групи з персональною розсилкою нагадувань поточного розкладу.

Бажаєте замовити курс? Тоді зв'яжіться з нами  kievsoundschool@gmail.com

Ми працюємо для Вас.
Колектив KievSoundSchool

 


*ProTools 8 LE, ProTools 9 (при наявності ліцензії у користувача), ProTools 10 (при наявності ліцензії у користувача),Cubase 6 Elements (або будь-яка версія вище, при наявності ліцензії у користувача), Ableton Live Light поточної версії.

 


**Наявність веб-камери не обов'язкова


***Наявність мікрофона обов'язкова

 

**** В даний час проводиться перевірка працездатності голосового зв'язку в системі TeamViewer, можливо ця система замінить Skype в майбутньому.

 

Прохання в темі листа вказувати "KSS on-line"

 

 

З повагою

Адміністрація KievSoundSchool


Пройти обучение в Kiev Sound School ✓