(067) 191 31 76
kievsoundschool@gmail.com
02090, Україна, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, Бізнес-центр "Прага"
Мелодія - це думка, це рух, це душа музичного твору.
Д. Шостакович
 
 

Cubase

Офіційний сайт www.steinberg.net

Компанії Steinberg належить безліч чудових розробок в області мультимедійного програмного забезпечення і не тільки.
Cubase - професійне програмне забезпечення для створення, запису і міксування музики абсолютно різних жанрів.
Програма широко використовується професійними музикантами в усьому світі і є потужною віртуальною багатодоріжковою студією для роботи з аудіо і MIDI з можливістю семплінгу, віртуального синтезу, реміксінгу, озвучування відео тощо.
Компанію Steinberg  створили Карл Штейнберг і Манфред Рюрюп в 1984 році. Вже через 2 роки побачила свiт перша версія Cubase. У 1996 році компанія створює та впроваджує унікальну технологію VST (Virtual Studio Technology), яка дозволяє обробляти цифровий сигнал в реальному часі, що було відкриттям для музикантів. У 2009 році вийшла п'ята версія Cubase, яка підтримує 64-бітову технологію для Windows7 і MacOSX.
У цій версії з'явилася нова драм-машина, інструмент для редагування вокалу, зміни інтонації в реальному часі, а так само, інструментальні засоби для управління VST-інструментами.

Cubase - один з трьох найбільш істотних продуктів компанії Steinberg в області реалізації комутації з зовнішніми апаратними пристроями - ефект-процесорами і безліччю MIDI-інтерфейсів.

Якщо Ви хочете навчитися робити професійні аранжування, зводити і мастерингувати Ваші треки, то ця програма саме те, що потрібно.
Надалі Ви можете працювати як в домашній студії, так і влаштуватися на будь-яку студію звукозапису, аудіо продакшн на телеканалах, тощо.
Kiev Sound School пропонує кілька курсів з навчання роботі в Cubase: базовий, середній і просунутий.
Вiдповiдно до початкового рівня знання програми, Ви можете обрати відповідний курс.
Якщо ж Ви не знайомі з Cubase, але, все ж, хотіли б освоїти цю програму - підійде базовий курс. Він розрахований на людей, які бажають отримати базові знання з функціоналу і роботі в Cubase. Ми готові допомогти Вам розкрити свій потенціал.

З повагою
KievSoundSchool   


Пройти обучение в Kiev Sound School ✓