(067) 191 31 76
kievsoundschool@gmail.com
02090, Україна, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, Бізнес-центр "Прага"
Мелодія - це думка, це рух, це душа музичного твору.
Д. Шостакович
 
 

 

Ableton Live!

офіційний сайт: http://www.ableton.com/

 

 

Компанія Ableton була створена в 1999 році Герхардом Белесом і Берндом Роггендорфом. Підставою до створення стала необхідність виникнення принципово нової, універсальної концепції мобільної студії для музикантів абсолютно будь-якого рівня.

 

«Нам потрібна програма з функціоналом від Logic, простотою в управлінні від Acid та інтерфейсом від Pro Tools» - сказав Герхард Белес. І дійсно, на сьогоднішній день Ableton є гнучкою системою, що об'єднує в собі практично всі основні функції вузьконаправлених професійних програм-хостів і має свої власні унікальні функції.

Перша версія побачила світ у 2001 році і відразу завоювала інтерес і визнання користувачів. За 10 років було випущено 12 «генеральних версій», кожна з яких містила в собі радикальні доповнення, які робили Ableton все більш популярним і затребуваним.

Компанія базується в центрі Берліна, по сусідству з великою кількістю культових музичних центрів і клубів. Таке розташування було обрано не випадково - дух сучасності і швидкість створення, обміну та апробування нових музичних ідей прямо на публіці - ось ще одна фундаментальна ідея батьків-засновників компанії.

Десятки електронних музикантів і DJ-їв постійно співпрацюють з Ableton, привносячи нові ідеї не тільки в саму програму, але і в її модулі. За останні кілька років Ableton випустили кілька революційних розширень, що дозволяють працювати в програмі не тільки в студійному режимі, а й під час живих виступів.

KievSoundSchool пропонує Вам навчитися працювати в Ableton Live і реалізувати свої творчі ідеї! Ви зможете не тільки створювати музичні твори, але й успішно використовувати отримані навички в живій роботі на концертах або клубних майданчиках.

На даному етапі KievSoundSchool пропонує початковий рівень навчання, що розкриває базовий функціонал програми, основні принципи роботи, застосування в композиторській та діджейській практиці. Можливі модифікації і зміни структури курсу, за бажанням учнів.

З повагою

KievSoundSchool


Пройти обучение в Kiev Sound School ✓