(067) 191 31 76
kievsoundschool@gmail.com
02090, Україна, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6, Бізнес-центр "Прага"
Мелодія - це думка, це рух, це душа музичного твору.
Д. Шостакович
 
 

AVID Pro Tools 10 Демонстраційна версія !!!

2011-12-09 00:44:52

 

    

 

Через тривалий час, компанія  AVID знову дає можливість користувачам попередньо випробувати свої продукти, перед покупкою.
 
Легендарний аудіо-хост Pro Tools доступний за посиланням http://www.avid.com/Trial/ProTools?cmpid=70140000000TeXi
 
Зараз це буде 10-я версія. Доступниа як Pro Tools 10  а також   Pro Tools 10 HD (для користувачів з HD картами). Користувачам без AVID обладнання не варто хвилюватися. Вони зможуть випробувати програмний продукт навіть на "вбудованих" картках своїх ноут-буків. Обмеженням може стати лише кількість оперативної пам'яті і версія операційної системи.
 
 
За останні пару років програмне забезпечення Pro Tools пережило кілька глобальних змін. Одним з найбільших кроків стала відв'язування хоста від "заліза" виробника. Таким чином набагато більше число користувачів можуть розглядати Pro Tools в якості свого вибору. 
 
Разом з тим пропала "кастовість" :) Більше немає поділу інсталяторів на Pro Tools LE і Pro Tools HD. Починаючи з версії 9.0 Pro Tools поставляється на одному мультиплатформенному DVD. Різниця тепер лише у версії ліцензії яку набуває користувач. А знаходиться ліцензія на USB ключі iLok. І це поки що може стати невеликим перешкодою на шляху бажанням випробувати 30-ти денну версію, так як потрібно обов'язково придбати даний ключ.
Уважно ознайомтеся з інструкцією на сайті.
 
Вдалих випробувань! :)

Пройти обучение в Kiev Sound School ✓